Tip: slaapstrandhuisje. Onze Sem rommelde de hele dag met z'n emmertje en schepje in het zand

WOENSDAG 20 JULI 2012 | door: Koen, Jacqueline en Sem uit Veldhoven

Als je twijfelt of je een slaapstrandhuisje in Vlissingen moet boeken, moet je het gewoon gelijk doen. We hebben hier afgelopen zomer gezeten met ons zoontje Sem van twee en het was geweldig!!! Je zit de hele dag op strand, je komt toe aan elkaar en die kleine vermaakt zich prima in het zand met vormpjes, schepjes en emmertjes.

Aardige mensen ook die het verhuren. We hebben meestal ´s avonds gewoon op ons balkonnetje gegeten, maar we zijn op een middag ook gewoon naar Vlissingen gewandeld (je zit er zo) en hebben daar aan het eind van de middag mosselen gegeten. mosselen smaken toch het lekkerst als het zand van het strand nog tussen je tenen zit.

   

   

       

Lees ook één van onze andere blogverhalen