7 Michelin restaurants in Zeeland

Elk jaar is het weer spannend welke restaurants de befaamde Michelin-ster of zelfs meerdere in de wacht slepen. De Michelin-ster wordt uitgereikt aan restaurants die uitblinken op zeer goede kwalitatieve keuken en correcte bediening, en geldt als belangrijke waardebepaling voor de gastronomische kwaliteit. Zeeland is een absolute uitblinker op het gebied van Michelin sterrenrestaurants en telt meer Michelin sterrenrestaurants per hoofd van de bevolking vindt dan waar dan ook.

De Kromme Watergang **

1. De Kromme Watergang **

De keuken van Edwin en Blanche Vinken is gebaseerd op aardse en zilte smaken van de lokale producten, verwerkt in heerlijke gerechten die passen in het Zeeuwse en Vlaamse landschap. Adres: Slijkplaat 6, Hoofdplaat

De Kromme Watergang **

Inter Scaldes **

2. Inter Scaldes **

Jannis Brevet verdiende al meerdere Michelinsterren bij verschillende toprestaurants. Kenmerkend voor zijn kaart zijn de invloeden van de Zeeuwse wateren én de kazen en fruit uit de Bevelandse polder. Adres: Zandweg 2, Kruiningen

Inter Scaldes **

’t Vlasbloemeken *

3. ’t Vlasbloemeken *

Eric en Bianca van Bochove ontvangen u in het Zeeuwse-Vlaamse grensdorp Koewacht en koken met al het lekkers van zee, vee en veld. Ofwel, fantastisch eten van lokale producten. Adres: Nieuwstraat 8, Koewacht

’t Vlasbloemeken *

La Trinité *

4. La Trinité *

Topkok François de Potter kookt gerechten vol smaak en kleur, vol avontuur, spanning en finesse. Bij mooi weer is ook het schitterende terras niet te versmaden.  Adres: Groote Markt 18, Sluis

La Trinité *

Pure C *

5. Pure C *

Topkok Sergio Herman combineert zijn voorliefde voor lokale producten met mediterrane invloeden in zijn schitterend trendy ingericht restaurant.  Adres: Boulevard De Wielingen 49, Cadzand

Pure C *

Spetters *

6. Spetters *

Chefkok Laurent Smallegange leerde het vak bij toprestaurants als Oud-Sluis en de Librije en serveert unieke gerechten met uitzicht op de prachtige haven bij Breskens. Adres: Kaai 5, Breskens

Spetters *

Katseveer *

7. Katseveer *

Topkok Rutger van der Weel en zijn vrouw hebben een echte passie voor koken en gastvrijheid en dat proeft u aan alles. Adres: Katseveerweg 2, Wilhelminadorp

Katseveer *